Kredyty Toruń – bezpłatne porównanie

W życiu człowieka mogą pojawić się różne potrzeby finansowe, w zależności od tego,jakim etapie życia się znajduje. Gdy jest młody, to może potrzebować drobnego kredytu gotówkowego na zakup telefonu, gdy założy rodzinę to kredytu hipotecznego na zakup lub budowę nieruchomości, a gdy rodzina się powiększy to kredytu samochodowego na zakup nowego pojazdu. Warto więc posiadać zaufanego Doradcę Kredytowego w Toruniu, który pomoże nam w każdy z wymienionych sytuacji.

Nasza oferta została skonstruowana w taki sposób, żebyśmy mogli pomóc każdemu klientowi. Specjalizujemy się w głównej mierze w:

  • kredytach hipotecznych
  • kredytach gotówkowych
  • pożyczkach hipotecznych
  • kredytach konsolidacyjnych
  • kredytach samochodowych
  • kredytach dla firm

Współpracujemy z wieloma bankami, dzięki czemu jesteśmy w stanie wybrać dla klienta najlepszą opcję. Każdy z nich może liczyć na bezpłatne porównanie kredytów w Toruniu, dzięki czemu będzie miał pewność, że otrzyma najtańszą opcję kredytu hipotecznego czy gotówkowego. Pozwala to zaoszczędzić mnóstwo cennego czasu, ponieważ nie trzeba osobiście chodzić od banku do banku i samemu porównywać ofert. Spotkanie z naszymi doradcami do niczego nie zobowiązują, więc spokojnie można się na nie udać, jeżeli chcemy dopiero zorientować się w jakiejś sytuacji, np. gdy planujemy za jakiś czas kupno mieszkania.

Klienci otrzymują u nas dokładnie takie same oferty jakie zostałyby im zaproponowane bezpośrednio w banku. Dodatkowo mogą liczyć na szczegółowe informacje związane z całym procesem kredytowym, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności, takich jak: skompletowanie dokumentów czy wypełnienie wniosków kredytowych.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Toruniu

Telefon: +48 533 88 78 78

Bezpłatne porównanie kredytów Toruń
Bezpłatne porównanie kredytów Toruń

Kredyt hipoteczny w Toruniu – kto może skorzystać?

Kredyty hipoteczne oferowane są w Toruniu przez wiele banków. Skorzystać mogą z nich osoby, które planują zakupić nieruchomość albo wybudować dom. W pierwszej kolejności trzeba więc znaleźć odpowiednie mieszkanie albo zlecić stworzenie stosownego projektu. Zanim jednak do tego dojdzie, to w pierwszej kolejności należy policzyć swoją zdolność kredytową. Dokonają tego nasi Doradcy Kredytowi z Torunia. Dlaczego jest to takie ważne?

Wiele osób w ciemno podpisuje umowę przedwstępną oraz wpłaca zadatek, a dopiero później udają się do banku. I tam często spotyka ich przykra niespodzianka, bo dowiadują się, że nie posiadają zdolności kredytowej i nie otrzymają kredytu w takiej wysokości, w jakiej by chcieli. Warto zadbać więc o to znacznie wcześniej. Liczymy zdolność kredytową naszych klientów w wielu bankach, dlatego mają oni całkowitą pewność czy mogą liczyć na kredyt w danej instytucji czy też nie.

Pomożemy również odpowiednio się przygotować do kredytu hipotecznego. Poinformujemy przede wszystkim o wszystkich kosztach, jakie trzeba będzie ponieść. Wielu klientów nie jest informowanych w bankach o tym, że oprócz obowiązkowego wkładu własnego trzeba również posiadać środki na notariusza, podatek, opłaty sądowe.

Kredyt firmowy w Toruniu – czy warto go zaciągnąć?

Pomagamy również swoim klientom, którzy na co dzień prowadzą działalności gospodarcze. Uzyskanie kredytu firmowego nie jest najprostszym zadaniem. Wiele banków wciąż niechętnie udziela finansowania przedsiębiorcom, a jeżeli już to robią, to oferują niezbyt korzystne warunki. Dlatego warto być dobrze zorientowanym w tej kwestii. Mało który właściciel firmy może sobie pozwolić na szczegółową analizę poszczególnych ofert. Dlatego najlepiej skorzystać z pomocy, którą oferują Doradcy Finansowi z Torunia.

Pomogą oni przede wszystkim w wyszukaniu takiej instytucji, która bez większych problemów udzieli kredytu firmowego. Dodatkowe środki są niezbędne do rozwoju firmy. Bez nich ciężko jest przeprowadzić jakąkolwiek inwestycję. Należy jednak zrobić to z głową tak, żeby odsetki nie przejadły ewentualnego zysku. Nasi doradcy podpowiedzą czy korzystanie z danego kredytu będzie opłacalne.

Istnieje wiele różnego rodzaju kredytów dla firm, dlatego pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania. Dodatkowo zajmiemy się załatwianiem wszystkich formalności, których nie będzie brakowało. Najwięcej czasu należy poświęcić z reguły na skompletowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów oraz wypełnieniu wniosków i załączników. Mamy w swojej ofercie również takie banki, które nie wymagają zaświadczeń z Urzędu Skarbowego czy ZUS. Wystarczą same wyciągi z konta, co jest znacznym ułatwieniem dla przedsiębiorców.

Porównujemy kredyty w Toruniu - bezpłatnie
Porównujemy kredyty w Toruniu – bezpłatnie

Kredyt gotówkowy w Toruniu – który wybrać w tym roku?

Wybór kredytu gotówkowego jest bardzo ważnym zadaniem. Dlaczego? Jest to jeden z najwyżej oprocentowanych kredytów oferowanych przez banki. Dlatego należy wybrać taki, który będzie najmniej nas kosztował. W jaki sposób tego dokonać? Jedynie poprzez analizę wszystkich dostępnych na rynku ofert. W tym celu można chodzić od banku do banku lub udać się do naszych Doradców Kredytowych, którzy znajdą dla nas tanie kredyty w Toruniu.

Porównując kredyty gotówkowe Toruń szczególną uwagę należy zwrócić na miesięczną ratę oraz na całkowite koszty kredytu. To one mówią nam o tym, ile dane zobowiązanie nas będzie kosztowało. Nie należy zbytnio patrzeć na samo oprocentowanie, bo może być ono niskie, ale przy wysokiej prowizji nie da nam wielkich korzyści. Współpracujemy z wieloma bankami, dzięki czemu jesteśmy w stanie wybrać najlepsze rozwiązanie dla naszych klientów. Co najważniejsze zrobimy to całkowicie bezpłatnie.

Duże znaczenie przy wyborze kredytu gotówkowego ma zdolność kredytowa oraz maksymalna kwota o jaką możemy się starać w danym banku. Doświadczeni doradcy wiedzą, w którym banku najlepiej będzie złożyć wniosek kredytowy. Nigdy nie działamy w ciemno. Wszystko poprzedzone jest zebraniem niezbędnych informacji oraz szczegółową analizą. Na pierwszy rzut oka może wydawać się to prostym zadaniem, jednak w rzeczywistości jest zupełnie odwrotnie.

Doradcy Kredytowi w Toruniu – dlaczego warto nam zaufać?

Tak jak wspominaliśmy nasze usługi są całkowicie bezpłatne. Czy to oznacza, że pracujemy za darmo? Niestety, ale aż tak dobrze jeszcze nie mamy. Jesteśmy wynagradzani za swoją skuteczność, czyli za załatwienie kredytu. Jeżeli to się uda, to dany bank dzieli się z nami prowizją. Klient z tego tytułu nie ponosi żadnych konsekwencji. Dostaje dokładnie taką samą ofertę, jaką otrzymałby bezpośrednio w banku. Nie będziemy również mydlić oczu, że posiadamy niezwykłe zdolności negocjacyjne, które sprawią, że klient dostanie kredyt za pół darmo. Banki to nie są instytucje charytatywne i w pierwszej kolejności stawiają na swój zysk.

My z kolei patrzymy na to, żeby nasi klienci byli zadowoleni. Zawsze kierujemy się ich dobrem. Jesteśmy całkowicie niezależni, co oznacza, że nie stoi nad nami żadna instytucja finansowa, która narzucałaby nam co mamy proponować. Dzięki temu klienci mają pewność, że otrzymują najlepszą i najtańszą w danej chwili ofertę. Nasz model pracy sprawia, że nasi klienci bardzo często polecają nasze usługi wśród członków swojej rodziny oraz znajomych. Jest to dla nas bardzo ważny element, który traktujemy jako dodatkowe wynagrodzenie.

Działamy w sposób kompleksowy. Oznacza to, że klienci mogą za naszym pośrednictwem załatwić wiele rodzajów kredytów. Jednak nie tylko. Przeprowadzamy swoich klientów przez cały proces kredytowy. Na samym początku wprowadzamy ich w dany temat. Mówimy o wszystkich kosztach oraz wymaganych dokumentach. Następnie pozyskujemy od nich niezbędnych informacji, na podstawie których dokonujemy selekcji banków. Następnie porównujemy ich oferty i wybierany te najkorzystniejsze. W dalszej kolejności pomagamy w załatwieniu wszystkich formalności, takich jak: wypełnienie wniosku, zebranie dokumentów, przekazanie ich do banku, rozmowy z analitykami i pracownikami banku.

Nawiązując z nami współpracę każdy klient może mieć pewność, że znajdziemy dla niego najlepsze kredyty w Toruniu. Dodatkowo może również zyskać wiele cennego czasu, bo wszystkie sprawy załatwi się w jednym miejscu, u jednej osoby. Dodatkowo kontakt z doradcą nie urwie się wraz z uruchomieniem kredytu, ale będzie trwał znacznie dłużej.