Kredyty gotówkowe Toruń – bezpłatne porównanie

Wiele osób ma różne marzenia. Jedni pragną wymienić samochód na nowszy model, inni z kolei chcieliby wyremontować mieszkanie. Realizacja tych planów uzależniona jest od posiadania odpowiednich środków finansowych. Gdy banki nie działały na taką skalę jak dzisiaj, to jedyną możliwością było oszczędzanie. Dzisiaj również jest to najlepsza opcja. Jej największym minusem jest jednak czas, potrzebny na zgromadzenie odpowiednich środków.

Jednak w naszym życiu jest wiele sytuacji, które zmuszają nas do natychmiastowego działania. Jeżeli zepsuje nam się samochód, a jest on niezbędny do wykonywania pracy, wówczas nie możemy sobie pozwolić na odczekanie kilku lat, zanim uzbieramy środki na nowy. Jakie mamy w takim razie możliwości? Możemy sobie kupić czas, a będąc precyzyjnym – kupić pieniądze. Taką możliwość dają banki, które mogą zaoferować nam kredyt gotówkowy.

Kredyty gotówkowe w Toruniu oferowane są przez wiele instytucji bankowych. Poszczególne oferty jednak różnią się od siebie, dlatego nie powinno się zbyt pochopnie podejmować decyzji o jego zaciągnięciu. Jeżeli ktoś zbytnio nie orientuje się w świecie finansów, to powinien skorzystać z pomocy profesjonalnego Eksperta Kredytowego z Torunia.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów gotówkowych w Toruniu

Telefon: +48 533 88 78 78

Kredyty gotówkowe Toruń
Kredyty gotówkowe Toruń – bezpłatne porównanie ofert banków

Kredyt gotówkowy – co to jest?

Kredyty gotówkowe są jednymi z najbardziej popularnych produktów oferowanych w chwili obecnej przez banki. Należy do kredytów konsumpcyjnych i najczęściej udzielany jest na cel dowolny. Oznacza to, że nie musimy tłumaczyć się przed bankiem, na co zamierzamy wydać pożyczane pieniądze. Największą zaletą kredytów gotówkowych jest minimum formalności i szybka decyzja o jego przyznaniu. Niektóre banki oferują swoim klientom tzw. ofertę „na klik”, która umożliwia zaciągnięcie kredytu praktycznie bez żadnych formalności w ciągu kilku minut. Jest to więc idealne rozwiązanie dla kogoś, kto natychmiastowo potrzebuje dodatkowej gotówki. Trzeba jednak mieć na uwadze, że cena takiego kredytu jest z reguły wysoka.

Kredyt gotówkowy jest udzielany bez żadnego zabezpieczenia. To również ma wpływ na jego cenę, która jest wyższa, niż w przypadku pożyczki hipotecznej. Maksymalnie możemy zaciągnąć go na 10 lat i starać się o kwotę nawet do 200 tysięcy złotych. Wpływ na wysokość raty kredytów gotówkowych ma kilka czynników. Pierwszym z nich jest oprocentowanie nominalne. Składa się ono z dwóch części: WIBOR-u oraz stałej marży banku. WIBOR jest zmienny, co sprawia, że oprocentowanie kredytów gotówkowych również może się zmieniać. Wszystko uzależnione jest od tego czy stopy procentowe są podnoszone czy obniżane. Rata więc może być raz wyższa a raz niższa. Należy brać to pod uwagę, zwłaszcza przy kredytach zaciąganych na kilka lat.

Kredyt gotówkowy w Toruniu – z ekspertem dostaniesz najtańszą ofertę!

Zaciągnięcie kredytu gotówkowego jest jedną z najszybszych możliwości zdobycia dodatkowych środków pieniężnych. Czas ma tutaj jednak swoją cenę, dlatego jest to zdecydowanie droższa opcja, niż w przypadku np. pożyczki hipotecznej. Nie musimy jednak posiadać żadnego zabezpieczenia. Przy wyborze kredytu gotówkowego bardzo ważna jest analiza wielu ofert. Każdy bank kusi klientów różnego rodzaju promocjami, które po przeczytaniu regulaminu okazują się mało atrakcyjne. Ważne jest, żeby nie patrzeć na samo oprocentowanie nominalne albo ewentualny brak prowizji. Te elementy są istotne, ale są tylko jednym ze składników wpływających na wysokość raty.

Najlepszy kredyt gotówkowy to taki, który ma niskie oprocentowanie i jest udzielany bez prowizji. Rzadko kiedy taka oferta pojawia się na rynku. Częściej można spotkać się z zasadą, która mówi o tym, że im niższa prowizja, tym większe oprocentowanie i odwrotnie – im niższe oprocentowanie, tym prowizja rośnie. Dlatego przy porównaniu kredytów gotówkowych należy patrze tylko i wyłącznie na wysokość raty, ewentualnie na RRSO, czyli Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania, bo to ten wskaźnik zawiera w sobie wszystkie koszty.

Kredyt gotówkowy warto zaciągnąć w sytuacji kiedy wiemy, że za jakiś czas będziemy mogli sobie pozwolić na jego wcześniejszą spłatę. Jest ona możliwa w każdym banku i nie wiąże się z dodatkowymi kosztami. Co więcej, pozwala na odzyskanie części środków z prowizji oraz ubezpieczeń. Jeżeli mamy plan na wcześniejsze pozbycie się kredytu, to warto poszukać oferty bez prowizji, nawet kosztem wyższego oprocentowania.

Bezpłatne porównanie kredytów gotówkowych w Toruniu
Bezpłatne porównanie kredytów gotówkowych w Toruniu

Kredyt gotówkowy – wybierzemy najniższe RRSO!

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na tak postawione pytanie. Nie ma zarówno jednego banku, jak i jednej oferty, które byłyby najlepsze i najtańsze dla wszystkich klientów. Jest to spowodowane tym, że każdy bank inaczej ocenia poszczególnych klientów. Składając wniosek kredytowy musimy udzielić wielu informacji na temat swojej sytuacji rodzinnej, finansowej i zawodowej. Na podstawie tych danych każdy bank wylicza tzw. „scoring”. To on w głównej mierze decyduje o tym czy dostaniemy kredyt albo o jaką maksymalnie kwotę będziemy mogli się starać.

Bardzo często zdarzają się sytuacje, że w jednym banku klient spotka się z odmową udzielenia kredytu, a drugim będzie mógł pożyczyć nawet 100 tysięcy złotych. Dlatego przed zaciągnięciem kredytu gotówkowego najlepiej skorzystać z usługi, którą oferują Doradcy Kredytowi z Torunia. Dzięki nim jesteśmy w stanie porównać kilkanaście dostępnych ofert. Wszystko to odbędzie się podczas jednej wizyty. Nie musimy w tym celu chodzić od banku do banku i w każdym z nich odpowiadać na te same pytania, a następnie w domu dokonywać samodzielnej analizy. Doradca finansowy zrobi to wszystko za nas, a co najważniejsze, nie weźmie za to od nas ani złotówki.

Każdy doradca kredytowy jest zawsze na bieżąco z ofertą. Od razu trafiają do niego informacje o wszelkiego rodzaju promocjach oraz kto może z nich skorzystać. Dlatego jest w stanie bardzo szybko dokonać odpowiedniej selekcji, która pozwoli nam na wybranie najkorzystniejszej opcji. Zostanie nam przedstawionych kilka opcji, wraz ze szczegółowym omówieniem wszystkich plusów i minusów.

Doradcy Kredytowi z Torunia – dlaczego warto nam zaufać?

Wielu klientów często zastanawia się czy warto skorzystać z usług Doradców Kredytowych z Torunia. Co budzi ich największe wątpliwości? Najczęściej obawiają się, że będzie się to wiązało z dodatkowymi opłatami albo że oferta otrzymana u pośrednika będzie droższa niż ta uzyskana bezpośrednio w banku. Oczywiście nic takiego nie ma miejsca. Nasze usługi są całkowicie bezpłatne. Nie oznacza to oczywiście, że pracujemy za darmo. Jesteśmy wynagradzani przez ten bank, w którym klient skorzysta z kredytu za naszym pośrednictwem. Dostaje on również takie same warunki, jakie otrzymałby, gdyby udał się bezpośrednio do oddziału. Dlaczego więc warto nawiązać z nami współpracę?

Ponieważ jesteśmy niezależni i zawsze kierujemy się dobrem klienta. Dzięki nam możesz bardzo szybko porównać wszystkie dostępne w danej chwili oferty kredytowe i wybrać dla siebie najlepszą opcję. Dodatkowo pomagamy swoim klientom w załatwieniu wszystkich formalności. Przygotowujemy dla niego niezbędne druki i formularze, pomagamy w ich wypełnieniu, a następnie przekazujemy je do banków. Tam na bieżąco nadzorujemy cały proces kredytowy, kontaktujemy się z pracownikami banku, negocjujemy z analitykami. Wszystko po to, żeby klient mógł w spokoju oczekiwać na umowę kredytową.

Zależy nam na długofalowej współpracy z każdym klientem. Dlatego nasz kontakt nie urywa się po załatwieniu kredytu. W dalszym ciągu jesteśmy do dyspozycji klienta, a co więcej, na bieżąco analizujemy wszystkie oferty i w sytuacji, gdy na rynku pojawi się ciekawa promocja, dzwonimy do niego i proponujemy przeniesienie kredytu do innego banku. Dzięki temu klient ma pewność, że zawsze będzie miał najtańszy kredyt na rynku. Działamy również kompleksowo, co oznacza, że nie zajmujemy się tylko kredytami gotówkowymi, ale mamy w swojej ofercie również kredyty i pożyczki hipoteczne, kredyty samochodowe, konsolidacyjne czy firmowe. Nawiązując współpracę z naszymi doradcami klient nie musi się więc zastanawiać, do której instytucji się udać, ponieważ wszystko załatwi w jednym miejscu.