Kredyty hipoteczne Toruń – bezpłatne porównanie

Planujesz w najbliższym czasie zakup mieszkania lub budowę domu? Twoje oszczędności nie są na tyle duże, żeby zrobić to za gotówkę? Wyjściem z tej sytuacji jest kredyt hipotecznyToruń daje bardzo duże możliwości, ponieważ w tym mieście znajdziemy praktycznie wszystkie najważniejsze banki. Nasi Eksperci porównają dla Ciebie oferty kredytów hipotecznych za darmo!

Bezpłatnie porównamy oferty kredytów hipotecznych w Toruniu!

Zadzwoń: +48 533 88 78 78

Prześwietlamy banki działające w Toruniu! Znajdziemy dla Ciebie najtańszy kredyt hipoteczny!
Prześwietlamy banki działające w Toruniu! Znajdziemy dla Ciebie najtańszy kredyt hipoteczny!

Sprawdź również rządowy program – bezpieczny kredyt 2% dla mieszkańców Torunia i okolic!

Możemy sami chodzić od jednego oddziału do drugiego i samemu porównywać oferty. Trzeba się jednak liczyć z tym, że stracimy na to mnóstwo czasu. Dodatkowo nie będziemy mieli pewności czy otrzymaliśmy kompletne informacje, ponieważ pracownicy banków bardzo często na samym początku nie mówią o pewnych niewygodnych faktach. Dlatego najlepszym wyjściem z tej sytuacji będzie skorzystanie z usług Eksperta Kredytowego z Torunia.

Decydując się na taką współpracę zostaniesz przeprowadzony przez cały proces kredytowy od początku do końca. Na pierwszym spotkaniu uzyskasz szereg niezbędnych informacji o kredycie hipotecznym, wymaganych dokumentach, czasie trwania procesu. Zostanie wyliczona Twoja zdolność kredytowa, dzięki czemu będziesz wiedział na jaką nieruchomość możesz sobie pozwolić. Pozwoli to również uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, kiedy podpisałbyś umowę przedwstępną, a później okazałoby się, że zdolność kredytowa jest zbyt mała.

Doradca poinformuje Cię również o wszystkich kosztach związanych z ubieganiem się o kredyt hipoteczny. Musisz wiedzieć, że obowiązkowy jest teraz wkład własny, który wynosi 10-20%. Dodatkowo będziesz potrzebował środków na notariusza, podatek od czynności cywilnoprawnych, opłaty sądowe oraz ubezpieczenia. Mając taką wiedzę, jesteś w stanie bardzo dobrze przygotować się do zaciągnięcia takiego zobowiązania. Jest to bardzo ważne, ponieważ z takim kredytem będziesz związany przez większą część swojego życia.

Kredyty hipoteczne Toruń - bezpłatne porównanie
Kredyty hipoteczne Toruń – bezpłatne porównanie

Kredyt mieszkaniowy, hipoteczny – co to jest?

Kredyt hipoteczny, zwany również mieszkaniowym, jest długoterminowym kredytem celowym. Oznacza to, że może zostać przeznaczony na zakup lub budowę konkretnej nieruchomości, która dodatkowo stanowi jego zabezpieczenie. Do momentu całkowitej spłaty nie jesteśmy więc jedynymi właścicielami mieszkania czy domu. Jeżeli przestaniemy płacić raty, wówczas bank ma pełne prawo do przejęcia nieruchomości i jej sprzedaży.

Tego typu kredyt zaciągany jest z reguły na długi okres czasu. Maksymalny okres kredytowania może wynosić nawet 35 lat. Oprocentowanie jest tutaj zawsze zmienne, co oznacza, że rata może raz rosnąć, raz spadać. Jest to bardzo istotny aspekt, którego wiele osób nie bierze pod uwagę. Nasza sytuacja finansowa przez tak długi okres czasu może ulec zmianie, więc dobierając okres trzeba wszystko bardzo dokładnie przemyśleć. W podjęciu decyzji na pewno pomogą Doradcy Finansowi z Torunia.

Kredyt mieszkaniowy składa się z kilku elementów, które wpływają na wysokość raty, takich jak: oprocentowanie nominalne, prowizja od udzielonego kredytu, ubezpieczenie pomostowe, ubezpieczenie niskiego wkładu własnego, opłata przygotowawcza, ubezpieczenie nieruchomości, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie od utraty pracy. Jak widać więc czynników tych jest bardzo dużo i samemu ciężko się w tym wszystkim odnaleźć, zwłaszcza komuś, kto nigdy nie miał do czynienia z kredytami.

Kredyt hipoteczny – czy warto go zaciągnąć w Toruniu?

Tak jak wspominaliśmy w Toruniu jest bardzo wiele instytucji, które oferują kredyty hipoteczne. Oferty w poszczególnych bankach jednak bardzo się od siebie różnią. Inna jest marża, inna wysokość prowizji. Jedne instytucje wymagają 20% wkładu własnego, drugie tylko 10%. Inaczej jest również liczona zdolność kredytowa i to do tego stopnia, że w niektórych bankach może ona wynosić np. 300 tysięcy złotych, a w innych będzie na poziomie 100 tysięcy złotych. Nie ma z kolei żadnych różnic w ofercie pomiędzy poszczególnymi oddziałami tego samego banku. Oznacza to, że w placówce Banku X w Toruniu, dostaniemy taką samą ofertę jak w placówce Banku X we Wrocławiu czy Rzeszowie.

Z racji tego, że kredyt hipoteczny zaciągany jest na bardzo długi okres, trzeba bardzo dokładnie przeanalizować wszystkie elementy. W porównaniu do kredytu gotówkowego jest on bardzo tani, jednak okres kredytowania powoduje, że odsetki z roku na rok rosną. Dlatego nie opłaca się zbytnio zaciąganie go na 30 czy 35 lat, bo całkowite koszty są wtedy bardzo wysokie. Warto również opracować plan wcześniejszej spłaty takiego kredytu. Jeżeli nie wiesz w jaki sposób się do tego zabrać, to pomoże Ci w tym Doradca Kredytowy Toruń.

Kredyt hipoteczny w Toruniu - który wybrać?
Kredyt hipoteczny w Toruniu – który wybrać?

Kredyt hipoteczny w Toruniu – prześwietlamy oferty banków!

Wybór odpowiedniego banku nie jest prostym zadaniem. W pierwszej kolejności trzeba znaleźć taki, który udzieli nam kredytu. Instytucje bankowe mają różną politykę kredytową oraz inaczej liczą zdolność kredytową. Jeżeli ktoś zarabia powyżej średniej krajowej, nie ma dzieci na utrzymaniu i żadnych zobowiązań finansowych, to nie powinien mieć większych problemów z uzyskaniem kredytu hipotecznego. Jednak, gdy dochód jest niższy, w rodzinie są dzieci i dodatkowo klient spłaca inne kredyty, to sytuacja może się mocno skomplikować.

Doświadczony Doradca Kredytowy z Torunia wie, które banki liczą najlepiej zdolność kredytową. Dobierze również taki bank, które wymaga tylko 10% wkładu własnego. Szczegółowo porówna poszczególne oferty i przedstawi klientowi wszystkie plusy i minusy. Co najważniejsze zrobi to całkowicie za darmo, ponieważ nie pobieramy od naszych klientów żadnych opłat. Zanim jednak do tego dojdzie, to będzie musiał uzyskać od klienta wielu potrzebnych informacji. Dlatego na pierwszym spotkaniu należy się spodziewać wielu pytań o sytuację zawodową, rodzinną i finansową. Im więcej i bardziej szczegółowych danych, tym łatwiej i szybciej będzie można znaleźć dobrą ofertę.

każda oferta jest dobierania indywidualnie do klienta. Nie ma jednej uniwersalnej, która byłaby dobra dla wszystkich. Wszystko musi być poprzedzone jednak bardzo dokładną analizą. Pozwoli to na uniknięcie przykrych niespodzianek w dalszym procesie ubiegania się o kredyt.

Doradcy Kredytowy Toruń – dlaczego warto nam zaufać?

Tak jak wspominaliśmy nasze usługi są całkowicie bezpłatne. Nie oznacza to jednak, że jesteśmy instytucją charytatywną i pracujemy za darmo. Jesteśmy wynagradzani w podwójny sposób – przez banki i przez samych klientów. Banki dzielą się z nami swoją prowizją w momencie, gdy klient weźmie kredyt za naszym pośrednictwem. Po raz kolejny zaznaczymy, że oferta z tego tytułu nie jest droższa. W jaki sposób wynagradzają nas klienci? Poprzez polecanie naszych usług wśród członków swojej rodziny oraz znajomych. To jest dla nas najlepsza zapłata, która dodatkowo motywuje nas do pracy.

Każdy z naszych Doradców Kredytowych pracujących w Toruniu jest niezależny. Co to oznacza? Że nie są związani z żadnymi grupami finansowymi, które nakazywałyby im odgórnie proponowanie konkretnych ofert kredytowych. Zawsze kierujemy się dobrem naszych klientów. Dlatego możesz mieć pewność, że decydując się na współpracę uzyskasz fachową i profesjonalną pomoc.

Stawiamy na kompleksowość – oferujemy swoim klientom różnego rodzaju kredyty, nie tylko hipoteczne. Jeżeli mają oni problem z wkładem własnym, to pomoże w uzyskaniu kredytu gotówkowego. Dodatkowo możemy pomóc skonsolidować kredyty, w celu obniżenia rat, jeżeli zdolność kredytowa jest zbyt niska. Załatwiamy również wszystkie niezbędne formalności. Przygotowujemy stosowne druki wniosków i niezbędnych załączników i pomagamy je wypełnić. Następnie przekazujemy je do poszczególnych banków i nadzorujemy dalszy proces kredytowy. Klient w tym czasie może w spokoju oczekiwać na ostateczną decyzję kredytową.

Pomagamy również w znalezieniu odpowiedniego rzeczoznawcy majątkowego czy notariusza. Doradzimy jakie ubezpieczenie nieruchomości wybrać i czy warto skorzystać z bankowego ubezpieczenia na życie. Pokażemy Ci w jaki sposób możesz zabezpieczyć swoją rodzinę, na wypadek gdyby Ciebie zabrakło. Pokażemy Ci również w jaki sposób przygotować się do wcześniejszej spłaty kredytu hipotecznego.

Kredyt na mieszkanie Toruń – z nami najniższe RRSO!

W ostatnich latach możemy zauważyć tendencje malejącą, jeśli chodzi o nieruchomości w Toruniu. Tak więc warto skorzystać z okazji i spełnić swoje marzenie dotyczące własnego mieszkania. Jednak przy i tak już niskich cenach, wielu ludzi nie stać na swoje wymarzone cztery kąty. Dodatkowo wizyta w banku jest dla nich stresująca. Czy znajdzie się na to jakiś sposób? Wystarczy wizyta u eksperta finansowego. Banki bardzo często wymagają wkładu własnego, co jest bardzo ciężkie do zrobienia dla wielu osób. Stąd też można skorzystać z oferty eksperta finansowego, który to znajdzie dla nas najkorzystniejsze oferty kredytowe. Dzięki porównywarce kredytów, jaką posiada, bez problemu w ciągu paru chwil będziemy wiedzieć, który kredyt i w jakim banku pomoże spełnić nam marzenie, jakim jest mieszkanie. Warto oszczędzać nie tylko pieniądze, ale swój czas. Nie musimy wtedy jeździć od banku do banku, denerwując się przy sprawdzaniu danej oferty. Wszystko to będziemy mieli w jednym miejscu u eksperta finansowego.