W co można inwestować?
W co można inwestować?
12 listopada, 2020
Zarządzanie domowymi finansami
Zarządzanie domowymi finansami
12 listopada, 2020
Pokaż wszystko
Eksperci Finansowi w Toruniu

Eksperci Finansowi w Toruniu

Eksperci Finansowi są obecni w Polsce już od kilkunastu lat. Open Finance czy Expander to firmy znane w zasadzie każdemu, a do wspomnianej dwójki dołączyły niedawno instytucje tj. Dom Kredytowy Notus czy Gold Finance. I dobrze, bo w kwestiach związanych z finansami często lepiej zdać się właśnie na ekspertów.

Ogromnym atutem Expandera czy Gold Finance jest fakt, że w przeciwieństwie do innych instytucji finansowych, ich usługi są w pełni darmowe. To banki i firmy ubezpieczeniowe płacą doradcom za “ściąganie” do ich klienta, który weźmie potem kredyt, założy lokatę albo wykupi odpowiednią polisę. Z tego względu – jak pokazują statystyki – Polacy coraz chętniej korzystają z usług doradców finansowych podczas podejmowania ważnych, finansowych decyzji.

Eksperci Finansowi w Toruniu
Eksperci Finansowi w Toruniu

Do np. Open Finance warto jednak udać się nie tylko wtedy, gdy bierzemy kredyt hipoteczny i szukamy najtańszej i najlepszej oferty oraz pomocy w załatwieniu wszystkich formalności (bo właśnie w takich sprawach najczęściej szukamy porady). Wszystkie wspomniane firmy oferują również swą pomoc w oszczędzaniu i pomnażaniu pieniędzy. W “ofercie” doradców finansowych znajduje się wiele instrumentów finansowych od lokat, przez obligacje i fundusze inwestycyjne, aż po wsparcie w stworzeniu własnego portfela akcji. Na szczególną uwagę zasługują wieloletnie plany oszczędnościowe, które pozwalają uzbierać dużą sumę pieniędzy poprzez regularne odkładanie i inwestowanie kilkuset złotych miesięcznie.

Do czołówki polskiego rynku doradców finansowych należą: Open Finance, Expander, Gold Finance, NOTUS, Xelion i RealFinance.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, porównujemy kredyty zupełnie bezpłatnie dla naszych klientów.

1 Comments

  1. Marta z Torunia pisze:

    Najważniejsze to wybrać doradcę niezależnego, nie związanego z żadną instytucją czy bankiem, pozdrawiam.